Verification: 59bccf5f22d6fa79 content="L9C2pvjdEFqSJglmJbCZGqCETV_7hro3Nj3udpftDF8" /> Your SEO optimized title page contents
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Koruta%C5%9F-Orman-%C3%9Cr%C3%BCnleri/142266209225655?fref=ts

3mm Kontraplak


3mm kontraplak esnekliği ile dikkat çekmektedir. 3mm kontraplak az bulunabilir olması ile dikkat çekmektedi.Fiyatının diger 4mm kontraplak,6mm kontraplak,8mm kontraplak,10mm kontraplak ,12mm kontraplak,14mm kontraplak,15mm kontraplak,18mm kontraplak,20mm kontraplak,22mm kontraplak,24mm kontraplak,25mm kontraplak ,30 mm kontraplak vb. gibi kontraplakların m3 fiyat olarak aynı doğrultuda gitmemektedir.fiyatı daha yüksektir.3mm kontraplak,4mm kontraplağın yüksek fiyatlı olmasının birçok nedeni vardır.

3mm kontraplağın yüksek fiyatlı olmasının nedenlerinden bazıları nı inceleyeceğiz. Tüm kontraplaklar katmanlardan oluşmaktradır bu katmanların kalitesi azami kullanılacak malzeme kalitelerindendir.tek parca şeklinde kerestelerin soyularak en uygun biçimde üst üste suyuna ve sokrasına olarak yerleştirilmesiyle meydana gelen kontraplakların en temiz tabakası 2 yüzüne kullanılır. 30mm kontraplak içinde 2 adet temiz yüzey kullanılmakta 3mm kontraplak içinde 2 temiz yüz kullanılmaktadır. mevcut kontraplak tabakalarının(papel) 3mm kontraplak gibi ince mm konraplakların üretilmesiyle stoktaki az elde edilen temiz papelerin tüketilmesine neden olur.buda mevcut üretimde diğer kontraplakların üretilebilmesi için gerekli kaynalar tüketilmiş olur ve üretim kapasiteside oldukca düşmüş olur.

Bu gibi olumsuzluklar nedeniyle  3mm kontraplak,4mm kontraplak da üretici açısından olumsuzlukalr içerdiğinden mali açıdan yükümlülükleri maliyet kalemleri diğer kalın mm kontraplaklara göre daha çoktur.

Bu nedenlerden dolayı 3mm kontraplak,4mm kontraplak m3 fiyatları farklıdır.                                                                     KORUTAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ
Yorumlar - Yorum Yaz