Verification: 59bccf5f22d6fa79 content="L9C2pvjdEFqSJglmJbCZGqCETV_7hro3Nj3udpftDF8" /> Your SEO optimized title page contents
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Koruta%C5%9F-Orman-%C3%9Cr%C3%BCnleri/142266209225655?fref=ts

Oda Kapısı Seçimi Hakkında

Eskiden oda kapısı denildiğinde akıla 1 çeşit kapı gelirdi ve herkez bu kapıları yaptırırdı.Çeşit olmamasından dolayı kafalar karışmazdı fakat günümüzde oda kapısı denince akıla birsürü sorular gelmekte.

Amerikan kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Mdf kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Pvc kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Ağaç kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Melamin kapı oda kapısımı Yaptırmalı?

Membran kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Mobilya kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Lake kapı oda kapısımı yaptırmalı?

Oda kapıları hakkında bunlar gibi birçok soru var akıllarda. Kapılar hakkında teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcı yanlış yönlendirilebilmektedir. aslında sorulması gereken soru nerede ve nasıl bir ortamda kullanılacağıdır. Dış ortamlarda yani ofis ve benzeri yerlerde daha sert dış darbelere daha dayanıklı kapılar kullanılmalı. Örnek olarak mdf kapı,mobillya kapı olabilir. bunun nedeni yüzeylerinin kalın olmasıdır. Ev gibi iç mekan denilebilecek yerlerde daha maliyetsiz,pratik ve dayanıklı olan amerikan kapı idealdir.Oda kapılarında oluşabilecek deformasyonlarda anında tamirat mümkündür. Tamirat söz konusu olamayacak durumlarda çok düşük bir maliyetle değişim gerçekleşir. Bunun nedeni amerikan kapının kolay elde edilebilir olması ve amerikan kapının maliyetinin düşük olmasıdır. Mdf kapı ve amerikan kapı özellikle tercih edilir bunun nedeni ise günümüzde depolanarak firmalar tarafından anında teslim edilebilmesidir. Bu kolay değişim tamiratına yol açtığı için oda kapılarında sıklıkla tercih edilir. Oda kapılarını aldığınız yerde montaj hizmetide vermesine dikkat edilmelidir.

Bu nedenlerle oda kapılarınızın tercihinde dikkat edilmeli , oda kapıları ilk alındığı günkü gibi kalmayacağını düşünerek alınmalıdır.


KONU: Amerikan kapı,pvc kapı,mdf kapı,masif kapı,melamin kapı,mobilya kapı,lake kapı

YAZAN: KORUTAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ