Verification: 59bccf5f22d6fa79 content="L9C2pvjdEFqSJglmJbCZGqCETV_7hro3Nj3udpftDF8" /> Your SEO optimized title page contents
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Koruta%C5%9F-Orman-%C3%9Cr%C3%BCnleri/142266209225655?fref=ts

KONTRAPLAK ÖZELLİKLERİ

KONRAPLAK ÖZELLİKLERİ(KORUTAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ)

Kontraplak hafif olduğu kadar yüksek dayanıklılığa sahiptir .kontraplak masif ağaç malzemeler gibi çatlama yapmaz. Fiziksel özelliklerinden dolayı vida tutma özelliği yüksektir. kolay işlenebilir ve çevre dostudur. Geniş bir kullanım alanı vardır kontraplakların sadece çeşitleri değişir. kontraplak çeşitleri marin kontraplak ve normal beton kontraplak olmak üzere 2 ana başlıkta inceleyebiliriz. alt başlıkları ise filmli beton kontraplağı (plywood), filmsiz beton kalıp kontraplağı(plywood),marin kontraplağı,egzotik kontraplak,eyong kontraplak,kavak kontraplak,kayın kontraplak olarak guruplandırabiliriz.
Kontraplak levhalar diğer ahşap levhalara göre doğal görünümlü dekoratif bir malzemedir.kontraplaklara her türlü yüzey işlemi uygulanabilir.konraplak paneller her türlü hava şartlarına asitlere ve bazlara karşı dayanıklılığı yüksektir.Kontraplak paneller yukarıda saydığımız özelliklerden dolayı farklı konularda çalışan birçok sektörde tercih edilen bir ürün olmuştur.

KONTRAPLAK KULLANIM ALANLARI;

Yapı inşaat,beton kalıpları,otomotiv,tekne yapımı,tersaneler,ambalajlama, mobilya ve daha birçok kullanım alanınan sahiptir.

KORUTAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ
www.korutas.com
Yorumlar - Yorum Yaz